Kategorie D10C

25.10.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení    40 m,  8 kontrol           tištěno 23.10.2014   21:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 46 = 10:46:00 2051537 Marková Adriana HNJ 5502 C 50 = 10:50:00 neregistro 416126 Bruková Petra TRI 0450 C 54 = 10:54:00 436929 Klechová Karolína AOP 0452 C 58 = 10:58:00 8658 Haltofová Romana TRI 0451 C 62 = 11:02:00 ......................... VAK C 66 = 11:06:00

Kategorie D10N

25.10.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení    50 m,  6 kontrol           tištěno 23.10.2014   21:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 39 = 10:39:00 ? Malá Karolína VRB 0777 C 43 = 10:43:00 ......................... VAK C 47 = 10:47:00

Kategorie D12C

25.10.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.80 km, převýšení    40 m,  8 kontrol           tištěno 23.10.2014   21:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 42 = 10:42:00 51198 Kovalčíková Anna AOP 0453 C 46 = 10:46:00 49365 Mrozek Teresa TRI 0251 B 50 = 10:50:00 49496 Zajícová Vendula BFM 0351 C 54 = 10:54:00 8654 Supiková Kateřina TRI 0351 C 58 = 10:58:00 51321 Hájková Lucie AOP 0350 C 62 = 11:02:00 8656 Kantorová Anna TRI 0352 B 66 = 11:06:00 436422 Švidrnochová Eliška MOV 0451 C 70 = 11:10:00 49451 Božoňová Vendula BFM 0251 C 74 = 11:14:00 ......................... VAK C 78 = 11:18:00

Kategorie D14C

25.10.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení    60 m, 11 kontrol           tištěno 23.10.2014   21:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 65 = 11:05:00 49360 Warcopová Kateřina TRI 0150 C 73 = 11:13:00 neregistro ......................... VAK C 81 = 11:21:00

Kategorie D16C

25.10.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení    65 m, 17 kontrol           tištěno 23.10.2014   21:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
436926 Svačinková Kateřina VRB 9899 C 33 = 10:33:00 2032153 Švidrnochová Lenka MOV 9951 B 37 = 10:37:00 2045206 Čechová Klára AOP 9951 A 41 = 10:41:00 ......................... VAK C 45 = 10:45:00 53293 Liberdová Jana TRI 9852 C 49 = 10:49:00 425583 Poláková Lenka SOP 0151 A 53 = 10:53:00 7863 Bruková Magda TRI 0054 A 57 = 10:57:00 515149 Hájková Lenka AOP 0050 B 61 = 11:01:00 428271 Adámková Simona BFM 9951 C 65 = 11:05:00 ......................... VAK C 69 = 11:09:00

Kategorie D18C

25.10.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m, 16 kontrol           tištěno 23.10.2014   21:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 5 = 10:05:00 53280 Szarzecová Lucie TRI 9850 A 9 = 10:09:00 2061783 Poláková Tereza SOP 9951 A 13 = 10:13:00 416127 Kaufmanová Ivana TRI 9761 B 17 = 10:17:00 ......................... VAK C 21 = 10:21:00 232145 Kaděrová Vendula HAV 9650 C 25 = 10:25:00 8667 Kovářová Tereza TRI 9756 B 29 = 10:29:00 232392 Svěchotová Natálie MOV 9751 B 33 = 10:33:00 361939 Fukalová Hana AOV 9850 A 37 = 10:37:00

Kategorie D21C

25.10.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení    90 m, 19 kontrol           tištěno 23.10.2014   21:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1436949 Haltof Ewa VRB 9499 B 20 = 10:20:00 2060276 Argalášová Kateřina TRI 9750 A 24 = 10:24:00 222889 Wysocka Olga 24P 8750 C 28 = 10:28:00 420413 Juřeníková Hana MOV 8052 C 32 = 10:32:00 49302 Procházková Marie SOP 9551 A 36 = 10:36:00 ......................... VAK C 40 = 10:40:00 49388 Válková Zuzana SOP 8852 C 44 = 10:44:00 52758 Pietraszková Lenka OOP 8250 C 48 = 10:48:00 436421 Vellechová Radka MOV 8051 C 52 = 10:52:00 52627 Jiříčková Bětka KRN 8383 C 56 = 10:56:00 ......................... VAK C 60 = 11:00:00 301211 Hvorecká Eva VRB 8953 C 64 = 11:04:00 2073724 Sabelová Markéta TRI 9656 A 68 = 11:08:00 886617 Wysocka Malwina 24P 8500 C 72 = 11:12:00 2073746 Tesařová Jana TRI 9751 A 76 = 11:16:00 49408 Fujáková Katka HAV 8550 C 80 = 11:20:00 ......................... VAK C 84 = 11:24:00

Kategorie D35C

25.10.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m, 16 kontrol           tištěno 23.10.2014   21:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49487 Bernatíková Šárka SFM 7151 C 45 = 10:45:00 neregistro 433097 Procházková Martina SOP 7351 C 47 = 10:47:00 416168 Valíková Petra AOP 7351 C 49 = 10:49:00 49472 Leciánová Vanda OOP 7453 C 51 = 10:51:00 515423 Glabazňová Jana AOP 6151 C 53 = 10:53:00 896961 Mielcová Elena AOV 6951 C 55 = 10:55:00 ......................... VAK C 57 = 10:57:00 2075664 Pannová Vendula AOP 7750 C 59 = 10:59:00 neregistro 2067389 Slavíková Lenka VRB 7373 C 61 = 11:01:00 515407 Hájková Jitka AOP 7150 C 63 = 11:03:00 436921 Svačinková Jitka VRB 7777 C 65 = 11:05:00 52664 Sedlářová Pavla AOP 7052 C 67 = 11:07:00 49441 Brodová Gabriela SFM 7152 C 69 = 11:09:00 neregistro ......................... VAK C 71 = 11:11:00 416157 Proboszová Zuzana HAV 7250 C 73 = 11:13:00 ......................... VAK C 75 = 11:15:00 436438 Švidrnochová Hana MOV 7751 C 77 = 11:17:00 ......................... VAK C 79 = 11:19:00

Kategorie D45C

25.10.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení    55 m, 12 kontrol           tištěno 23.10.2014   21:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52943 Sochorová Hana HAV 6250 C 2 = 10:02:00 49405 Pavelková Michaela AOP 6851 C 6 = 10:06:00 49449 Spratková Iva SFM 6851 C 10 = 10:10:00 neregistro 53004 Dorčáková Pavlína MOV 6951 C 14 = 10:14:00 2073677 Argalášová Gabriela TRI 6850 C 18 = 10:18:00 2027932 Vývodová Zuzana MOV 6952 C 22 = 10:22:00 ......................... VAK C 26 = 10:26:00 352350 Tesařová Bohumila TRI 6957 C 30 = 10:30:00 51373 Rokoszová Jaroslava MOV 6351 C 34 = 10:34:00 ......................... VAK C 38 = 10:38:00

Kategorie D55C

25.10.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení    50 m, 11 kontrol           tištěno 23.10.2014   21:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52763 Novotná Ludmila OOP 4850 C 2 = 10:02:00 ......................... VAK C 10 = 10:10:00 886619 Wysocka Jolanta 24P 5650 C 18 = 10:18:00 ......................... VAK C 26 = 10:26:00 52178 Sikorová Marie BOV 4852 C 34 = 10:34:00 52769 Hájková Ludmila OOP 5751 C 42 = 10:42:00

Kategorie H10C

25.10.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení    40 m,  7 kontrol           tištěno 23.10.2014   21:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 3 = 10:03:00 49453 Bjolek Jan BFM 0601 C 7 = 10:07:00 neregistro 416128 Mrozek Pawel TRI 0401 C 11 = 10:11:00 ......................... VAK C 15 = 10:15:00 2051505 Kubálek Miroslav HNJ 0501 C 19 = 10:19:00 neregistro 7200590 Kovařík Tomáš TRI 0400 C 23 = 10:23:00 2051538 Novotný David HNJ 0601 C 27 = 10:27:00 neregistro

Kategorie H10N

25.10.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    50 m,  6 kontrol           tištěno 23.10.2014   21:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 10:01:00 ? Kresta Vojtěch VRB 0401 C 5 = 10:05:00 neregistro 49341 Bíčánek Jan TRI 0502 C 9 = 10:09:00 49334 Král Jiří ODR 0400 C 13 = 10:13:00 428464 Borunský Matěj AOP 0600 C 17 = 10:17:00 ? Langer Adam VRB 0424 C 21 = 10:21:00 49357 Matěja Jan ODR C 25 = 10:25:00 neregistro 49327 Damek Ondřej TRI 0503 C 29 = 10:29:00 ......................... VAK C 33 = 10:33:00 49396 Sikora Matěj TRI 0501 C 37 = 10:37:00 ? Malý Tomáš VRB 0414 C 41 = 10:41:00 426342 Adámek Tomáš BFM 0407 C 45 = 10:45:00 neregistro 8651 Cieslar Michael TRI 0505 C 49 = 10:49:00 ......................... VAK C 53 = 10:53:00 52289 Kaufman Jan TRI 0602 C 57 = 10:57:00

Kategorie H12C

25.10.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.90 km, převýšení    40 m,  8 kontrol           tištěno 23.10.2014   21:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
515058 Vébr Tomáš HAV 0200 B 27 = 10:27:00 49366 Haltof Adam TRI 0300 C 31 = 10:31:00 51316 Valík Adam AOP 0301 C 35 = 10:35:00 51461 Bialožyt Marek TRI 0301 B 39 = 10:39:00 51952 Peňáz Radek VRB 0313 C 43 = 10:43:00 ......................... VAK C 47 = 10:47:00 49377 Haltof Marek TRI 0200 C 51 = 10:51:00 ......................... VAK C 55 = 10:55:00 301225 Peňáz Vojtěch VRB 0303 C 59 = 10:59:00 8652 Čmiel Thomas Jacob TRI 0202 C 63 = 11:03:00 49489 Broda Aleš SFM 0201 C 67 = 11:07:00 neregistro 49355 Gabrys Adam TRI 0201 C 71 = 11:11:00 neregistro 920660 Mielec Radomír AOV 0301 C 75 = 11:15:00

Kategorie H14C

25.10.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení    85 m, 16 kontrol           tištěno 23.10.2014   21:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
416148 Matěja Vojtěch ODR C 13 = 10:13:00 neregistro 232527 Gros Filip OOP 0000 C 17 = 10:17:00 neregistro 1403424 Vavřík Tomáš LOV 0000 C 21 = 10:21:00 410174 Čech Vít AOP 0302 C 25 = 10:25:00 7200589 Kovařík Martin TRI 0101 B 29 = 10:29:00 428205 Dorčák Jan MOV 0103 B 33 = 10:33:00 8653 Tuharský Erik TRI 0100 C 37 = 10:37:00 neregistro 8799 Kostka Jiří AOP 0201 B 41 = 10:41:00 ......................... VAK C 45 = 10:45:00 8664 Sikora Jakub TRI 0003 B 49 = 10:49:00 ......................... VAK C 53 = 10:53:00

Kategorie H16C

25.10.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení   100 m, 17 kontrol           tištěno 23.10.2014   21:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 55 = 10:55:00 2060277 Filipek Sebastian TRI 0002 A 59 = 10:59:00 410105 Valík Tomáš AOP 0001 B 63 = 11:03:00 428209 Božoň Radek BFM 9804 C 67 = 11:07:00 331752 Tesař Vojtěch AOP 9900 B 71 = 11:11:00 253106 Procházka Zdeněk SOP 9901 B 75 = 11:15:00

Kategorie H18C

25.10.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení   120 m, 18 kontrol           tištěno 23.10.2014   21:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
428227 Padrta Pavel MOV 9700 C 61 = 11:01:00 ......................... VAK C 65 = 11:05:00 2073752 Holesz Sebastian TRI 9902 B 69 = 11:09:00 ......................... VAK C 73 = 11:13:00

Kategorie H21C

25.10.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.50 km, převýšení   140 m, 22 kontrol           tištěno 23.10.2014   21:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2023814 Koťátko Aleš SFM 8303 C 24 = 10:24:00 neregistro 8796 Kovalčík Tomáš AOP 7301 C 26 = 10:26:00 52625 Hrouza Jan KRN 8100 C 28 = 10:28:00 8086 Hrazdil Roman RAD 7401 C 30 = 10:30:00 2027244 Kostka Petr MOV 8200 C 32 = 10:32:00 301233 Velička Jan VRB 8504 C 34 = 10:34:00 980374 Valík Luděk AOP 7101 C 36 = 10:36:00 49491 Mutina Jiří BFM 9101 C 38 = 10:38:00 515123 Mielec Jaromír AOP 9701 A 40 = 10:40:00 886824 Rychlý Pavel KRN 8505 C 42 = 10:42:00 253128 Šidík Petr 4RC 9200 C 44 = 10:44:00 neregistro 301557 Trávníček Jan UOL 7501 C 46 = 10:46:00 361970 Erben Martin SOP 9001 C 48 = 10:48:00 ......................... VAK C 50 = 10:50:00 515430 Mielec Jaromír AOV 6901 C 52 = 10:52:00 52939 Stoszek Jakub AOP 8300 C 54 = 10:54:00 2023963 Preissler Adam HAV 8608 C 56 = 10:56:00 49492 Mutina Václav BFM 9301 C 58 = 10:58:00 1625050 Glonek Jakub AOP 9602 A 60 = 11:00:00 842664 Drągowski Piotr 23P 8200 C 62 = 11:02:00 980372 Peterek Vít AOP 8600 C 64 = 11:04:00 1400410 Cienciala Jan TRI 9801 B 66 = 11:06:00 682071 Ticháček Jan AOP 8000 C 68 = 11:08:00 ......................... VAK C 70 = 11:10:00 303940 Červinka Jan OKP 8901 C 72 = 11:12:00 887937 Langer Martin LOV 8400 C 74 = 11:14:00 8727 Svoboda František SOP 9601 B 76 = 11:16:00 682640 Pecka Vlastimil LLI 7501 C 78 = 11:18:00 436946 Klech Richard VRB 7201 C 80 = 11:20:00 49442 Sebera Josef SFM 8301 C 82 = 11:22:00 neregistro ......................... VAK C 84 = 11:24:00

Kategorie H35C

25.10.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.30 km, převýšení   130 m, 21 kontrol           tištěno 23.10.2014   21:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51173 Maceček Otakar MOV 6102 C 24 = 10:24:00 53790 Zajíc Kaerl HNJ 7103 C 28 = 10:28:00 neregistro 52776 Ryšavý Jiří MOV 5803 C 32 = 10:32:00 ......................... VAK C 36 = 10:36:00 2032312 Mastela Rafal 11P 7300 C 40 = 10:40:00 515066 Vébr Radek HAV 7103 C 44 = 10:44:00 52780 Štětínský Pavel MOV 7104 C 48 = 10:48:00 2045205 Čech Tomáš AOP 7001 C 52 = 10:52:00 ......................... VAK C 56 = 10:56:00 301259 Stibor Zbyněk KAR 7601 C 60 = 11:00:00 2023813 Bernatík Aleš SFM 7201 C 64 = 11:04:00 neregistro 7612230 Bochňák Zbyněk LOV 7600 C 68 = 11:08:00 2025345 Juřeník Jiří MOV 7901 C 72 = 11:12:00 49319 Cienciala Martin TRI 7401 C 76 = 11:16:00 52778 Svěchota Milan MOV 7202 C 80 = 11:20:00

Kategorie H45C

25.10.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.50 km, převýšení    90 m, 16 kontrol           tištěno 23.10.2014   21:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
515436 Sochor Tomáš HAV 6301 C 3 = 10:03:00 411761 Hrouza Jan KRN 5401 C 7 = 10:07:00 51954 Labudík Milan VRB 6202 C 11 = 10:11:00 336721 Jakobi Zdeněk HAV 5701 C 15 = 10:15:00 1400416 Kantor Roman TRI 6501 C 19 = 10:19:00 2027243 Vývoda Zdeněk MOV 6702 C 23 = 10:23:00 49476 Lecián Oldřich OOP 6100 C 27 = 10:27:00 8787 Niedoba Jan TRC 6200 C 31 = 10:31:00 ......................... VAK C 35 = 10:35:00 52538 Kolář Leopold VRB 5404 C 39 = 10:39:00 8785 Szturc Radek TRC 6800 C 43 = 10:43:00 2073714 Argaláš Jaroslav TRI 6202 C 47 = 10:47:00 49350 Bačo Lubomír SOP 6201 C 51 = 10:51:00 352349 Tesař Jiří AOP 6702 C 55 = 10:55:00 434592 Vašek Rudolf SOP 5702 C 59 = 10:59:00 8789 Bialožyt Miroslav TRI 5701 C 63 = 11:03:00 2059751 Svoboda Martin BFM 6701 C 67 = 11:07:00 49416 Rychlý Miloš OOP 5302 C 71 = 11:11:00 336791 Lužný Ladislav HAV 6000 C 75 = 11:15:00

Kategorie H55C

25.10.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení    80 m, 15 kontrol           tištěno 23.10.2014   21:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49433 Huňka Jiří RAD 4801 C 4 = 10:04:00 8811 Pavelek Luděk AOP 5801 C 8 = 10:08:00 51950 Pospíšil Karel KAR 5001 C 12 = 10:12:00 410158 Kostka Evžen AOP 5701 C 16 = 10:16:00 53420 Malysa Ján SOP 5102 C 20 = 10:20:00 ......................... VAK C 24 = 10:24:00 49457 Mutina Vlastimil BFM 5701 C 28 = 10:28:00 5585 Sukeník Mojmír KRN 5202 C 32 = 10:32:00 53462 Moravec Stanislav SOP 5801 C 36 = 10:36:00 232614 Herdegen Ondřej BOV 5200 C 40 = 10:40:00 ......................... VAK C 44 = 10:44:00 8783 Stebel Pavel TRC 5800 C 48 = 10:48:00 8720 Jurčák Karel SOP 5101 C 52 = 10:52:00 49455 Zeman Ludvík BFM 5301 C 56 = 10:56:00 49301 Ševčík Břetislav OOP 5001 C 60 = 11:00:00 51199 Krmášek Bohdan AOP 5301 C 64 = 11:04:00 52762 Novotný Stanisl OOP 4800 C 68 = 11:08:00 52669 Jelínek Roman ADA 5506 C 72 = 11:12:00

Kategorie H65C

25.10.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení    65 m, 12 kontrol           tištěno 23.10.2014   21:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 10:02:00 52783 Rokosz Bohumil MOV 4803 C 6 = 10:06:00 49434 Fajgl Jaromír RAD 3801 C 10 = 10:10:00 52766 Nosek Jiří OOP 4401 C 14 = 10:14:00 889315 Sedlář Vladimír AOP 4201 C 18 = 10:18:00 51939 Klech Josef HOB 4701 C 22 = 10:22:00 51370 Dvořák Vlastimil BOV 4901 C 26 = 10:26:00 51947 Tomeček Lubomír KAR 4701 C 30 = 10:30:00 52773 Vávra Jiří MOV 4102 C 34 = 10:34:00 8751 Opletal Jaroslav TRI 3700 C 38 = 10:38:00 51374 Diener Herbert MOV 4101 C 42 = 10:42:00 52174 Ptáček Jiří BOV 4401 C 46 = 10:46:00 51937 Kašpar Josef HOB 4601 C 50 = 10:50:00 52984 Chylík Pavol MOV 4901 C 54 = 10:54:00 ......................... VAK C 58 = 10:58:00

Kategorie HDR

25.10.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení    50 m,  7 kontrol           tištěno 23.10.2014   21:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 8663 Bičánek Vít TRI 0700 C 0 = 10:00:00 neregistro 52290 Borunská Alžběta AOP 0950 C 0 = 10:00:00 8657 Bruk Lukáš TRI 0901 C 0 = 10:00:00 49384 Bruk Tomáš TRI 0900 C 0 = 10:00:00 428290 Dorčák Tomáš MOV 0801 C 0 = 10:00:00 2050482 Dreiseitelová Elen AOV 0850 C 0 = 10:00:00 ? Dudek Andreas VRB 0400 C 0 = 10:00:00 336755 Fuják Adam HAV 1200 C 0 = 10:00:00 49381 Halabrin Roman TRI 1000 C 0 = 10:00:00 neregistro ? Herman Jakub KRN 0606 C 0 = 10:00:00 232358 Hudečková Stella OOP 1150 C 0 = 10:00:00 2045154 Juřeníková Ema MOV 0951 C 0 = 10:00:00 ? Jägermannová Julie VRB 0797 C 0 = 10:00:00 49382 Kaufmanová Šárka TRI 0851 C 0 = 10:00:00 neregistro 301309 Kratochvíl David HOB 1101 C 0 = 10:00:00 49498 Králová Hedvika ODR 0850 C 0 = 10:00:00 ? Langerová Lucie VRB 0778 C 0 = 10:00:00 51174 Musialková Klára MOV C 0 = 10:00:00 neregistro 1400404 Rychlá Karolína KRN 0757 C 0 = 10:00:00 2031358 Sebera Hugo SFM 1201 C 0 = 10:00:00 neregistro 232194 Slavík Ondřej VRB 0505 C 0 = 10:00:00 301254 Stiborová Blanka KAR 7650 C 0 = 10:00:00 neregistro 446333 Suchánek Dušan SOP 7000 C 0 = 10:00:00 neregistro 49322 Szarzecová Eva TRI 0850 C 0 = 10:00:00 neregistro ? Tomčíková Eliška VRB 0555 C 0 = 10:00:00 416124 Walaská Klára TRI 0950 C 0 = 10:00:00 ? Číhalík Roman VRB 0808 C 0 = 10:00:00 ? Číhalíková Nikola VRB 0757 C 0 = 10:00:00

Kategorie P2

25.10.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení    60 m,  8 kontrol           tištěno 23.10.2014   21:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 49371 Bíčánek Milan TRI 7701 C 0 = 10:00:00 53294 Filipek Daniel TRI 7200 C 0 = 10:00:00 232522 Gross Petr OOP 7700 C 0 = 10:00:00 neregistro 53180 Haltof Jindřich TRI 6201 C 0 = 10:00:00 49400 Haltofová Marie TRI 7050 C 0 = 10:00:00 2035161 Haluzíková Barbora SFM 8651 C 0 = 10:00:00 231950 Hendrych Vlastimil HOB 5601 C 0 = 10:00:00 232338 Hrabicová Iva OOP 6150 C 0 = 10:00:00 232530 Hudečková Petra OOP 8252 C 0 = 10:00:00 neregistro 438642 Jurčák David SOP 7808 C 0 = 10:00:00 301308 Krumpholcová Jarmila HOB 5655 C 0 = 10:00:00 4684 Ledabylová Alena HOB 5551 C 0 = 10:00:00 53176 Mrozková Olga TRI 7350 C 0 = 10:00:00 49461 Mutinová Lidmila BFM 6151 C 0 = 10:00:00 neregistro 418625 Pavelková Ema AOP 0051 C 0 = 10:00:00 49462 Svobodová Mariana BFM 6751 C 0 = 10:00:00 neregistro 1403416 Vavříková Iveta 6YC 7450 C 0 = 10:00:00 neregistro 896971 Vébrová Šárka HAV 7050 C 0 = 10:00:00 52942 Šrubařová Aneta LOV 8251 C 0 = 10:00:00

Kategorie P4

25.10.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení    70 m, 10 kontrol           tištěno 23.10.2014   21:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ? Anton Mihai ATT C 0 = 10:00:00 neregistro 428283 Bjolek Lukáš BFM 7601 C 0 = 10:00:00 neregistro 2051471 Fildán Daniel HNJ 0101 C 0 = 10:00:00 neregistro 443071 Geryk Jiří HNJ 7401 C 0 = 10:00:00 neregistro 8660 Haltof Petr TRI 7400 C 0 = 10:00:00 1703353 Holisz Jan ATT C 0 = 10:00:00 neregistro 53787 Mička Jiří HNJ 6501 C 0 = 10:00:00 neregistro 352303 Niamtu Andrei ATT C 0 = 10:00:00 neregistro 9701 Pantálek Jáchym HNJ 9701 C 0 = 10:00:00 neregistro 2051496 Sýkora Tomáš HNJ 9902 C 0 = 10:00:00 neregistro 51372 Štětínská Tereza MOV 0751 C 0 = 10:00:00